Trwa rekrutacja do projektu "Droga do aktywności" realizowanego przez stowarzyszenie NIL

  • 07.01.2019, 17:00 (aktualizacja 08.01.2019, 09:49)
  • Joanna Serafin

Podziel się:

Oceń:

Trwa rekrutacja do projektu "Droga do aktywności" realizowanego przez stowarzyszenie NIL pixabay.com
Pomoc skierowana jest do mieszkańców powiatu kolbuszowskiego, bezrobotnych oraz biernych zawodowo powyżej 29. roku życia, będących w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy.

Chodzi o osoby długotrwale bezrobotne, mieszkańców w wieku 50 +, osoby niepełnosprawne czy te o niskich kwalifikacjach zawodowych. 

Dla nich stowarzyszenie ma do zaoferowania bezpłatne wsparcie w postaci: doradztwa zawodowego i psychologicznego, trening motywacyjny i kompetencji społecznych, warsztaty aktywnego poszukiwania pracy, pośrednictwo pracy, szkolenia zawodowe połączone z pięciomiesięcznym stażem zawodowym oraz sześciomiesięczne staże zawodowe.

Osoby preferowane to te zamieszkałe na wsiach, korzystające z pomocy społecznej,  posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, posiadające co najmniej troje niepełnoletnich dzieci czy zamierzające odejść z rolnictwa.

Rekrutacja trwa do 18 stycznia. Więcej informacji pod numerem tel. 17 227 02 58.

Joanna Serafin

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
JERZY
JERZY 08.01.2019, 11:17
W TEJ INSTYTUCJI TO SIEDZA CWANIAKI DEBOUCHY NIEZYCZLIWI I BEZ KULTURY DO DRUGIEJ OSOBY NIEKTORZY TO CHAMY
bezrobotny
bezrobotny 07.01.2019, 22:14
Kurs operatora tableta?

Pozostałe