Od poniedziałku, 14 stycznia, nastąpi zmiana godzin pracy Urzędu Gminy w Dzikowcu

  • 11.01.2019, 10:07
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Od poniedziałku, 14 stycznia, nastąpi zmiana godzin pracy Urzędu Gminy w Dzikowcu Fot. B. Posłuszny W każdy poniedziałek urząd będzie czynny do godz. 16.30.
- Wychodzimy w ten sposób naprzeciw potrzebom mieszkańców - informuje Józef Tęcza, wójt gminy Dzikowiec.

Urząd będzie czynny dłużej w każdy poniedziałek. Sprawy będzie można załatwiać od godz. 8.30 do godz. 16.30. - Ułatwi to możliwość załatwiania spraw przede wszystkim osobom pracującym - dodaje włodarz gminy.

Od wtorku do piątku urzędnicy przyjmować będą jak dotychczas, od godz. 7.30 do 15.30. Natomiast w poniedziałki przyjdą na późniejszą godzinę, aby urząd był otwarty do godz. 16.30.

Bartosz Posłuszny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe