Powiatowy zjazd sołtysów w Zapolu |GALERIA ZDJĘĆ|

  • 16.01.2019, 12:30
  • Anna Pocałuń

Podziel się:

Oceń:

Powiatowy zjazd sołtysów w Zapolu |GALERIA ZDJĘĆ| Fot. Anna Pocałuń
W sobotę (12 stycznia) po raz 18. odbył się powiatowy zjazd sołtysów. Uroczystość odbyła się w Zapolu i poprowadzili ją Elżbieta Wróbel i Dariusz Tabisz.

Szefowa Niwisk słowem wstępu wymieniała cechy, którymi powinien odznaczać się sołtys. Później humorystycznym akcentem dodała, że powinien umieć sobie radzić w trudnych sytuacjach, czyli jak nie drzwiami, to oknem i odwrotnie. 

Wójt Wróbel wyjaśniła wszystkim, że sołtys przede wszystkim powinien mieć... wąsy. Po drugie musi mieć gospodarkę, że hej. A po trzecie to sołtys powinien być do tańca i do różańca. Powinien również pomagać ludziom i najlepiej to, żeby można było dowiedzieć się od niego, co słychać w gminie.

Udało nam się porozmawiać z kilkoma sołtysami z naszego powiatu i zadać im kilka pytań. Rozmowa w aktualnym Korso

Anna Pocałuń

Zdjęcia (19)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe