W poniedziałek, 28 stycznia, odbędą się dwie sesje w dwóch gminach powiatu kolbuszowskiego

  • 27.01.2019, 20:00 (aktualizacja 28.01.2019, 15:29)
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

W poniedziałek, 28 stycznia, odbędą się dwie sesje w dwóch gminach powiatu kolbuszowskiego Fot. B. Posłuszny Radni z obu gmin obradować będą w urzędach gminy.
O godz. 13 radni z gminy Dzikowiec pochylą się m.in. nad uchwaleniem budżetu na 2019 rok oraz zastanowią się nad udzieleniem pomocy finansowej dla powiatu kolbuszowskiego, na budowę chodników przy drogach powiatowych. Obradować będą także na temat udzielenie pomocy finansowej dla Rzeszowa, na utrzymanie Izby Wytrzeźwień.

Kolejnym punktem obrad ma być ustalenie wzoru deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi, które składane są przez mieszkańców gminy Dzikowiec. Będą mogli także zabrać głos w sprawach różnych w punkcie interpelacje i zapytania.

W tym samym dniu, o godz. 15.30 spotkają się radni z gminy Cmolas. Podobnie jak gmina Dzikowiec uchwalać będą budżet na nowy rok. Ponadto przedstawione zostaną autopoprawki wraz z uzasadnieniami i ewentualne skorygowanie budżetu.

Radni zagłosują także w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla powiatu, na inwestycje drogowe. Będą mogli także wypowiedzieć się w punkcie dotyczącym wniosków do rady i informacjach.

Bartosz Posłuszny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe