Czytelniczka: - Ośrodkiem rządzą palacz i sprzątaczka

  • 19.09.2016, 05:01
  • Justyna Trąd

Podziel się:

Oceń:

Czytelniczka: - Ośrodkiem rządzą palacz i sprzątaczka D. Garbacka
Nie w Niwiskach, nie w Widełce, a w Lipnicy zdaniem Czytelników znajduje się najgorzej zarządzany ośrodek zdrowia w naszym powiecie. Dlaczego tak uważają?

Po kolejnym, opublikowanym materiale, dotyczącym urlopów w naszej służbie zdrowia, znów odezwały się głosy rozżalonych pacjentów. Tym razem dzwoniący skarżyli się nie na brak lekarzy, a pielęgniarek. Nasi Czytelnicy narzekali na źle zarządzany, zamknięty na głucho ośrodek w Lipnicy. Ich zdaniem sytuacji w tamtejszej lecznicy powinien się przyjrzeć Zbigniew Strzelczyk, dyrektor SP ZOZ.

Więcej w 37 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

Justyna Trąd

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe