W piątek, 25 stycznia, minął termin składania kandydatur na sołtysów w gminie Cmolas

  • 31.01.2019, 20:00
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

W piątek, 25 stycznia, minął termin składania kandydatur na sołtysów w gminie Cmolas Fot. B. Posłuszny Sołtysi na ostatniej sesji Rady Gminy Cmolas.
W siedmiu miejscowościach zgłosił się tylko jeden kandydat. Jedynie w Trzęsówce, Dąbrówce i Ostrowach Tuszowskich mieszkańcy zastanowią się, na kogo oddać swój głos. W pozostałych oddadzą głos na "tak" lub na "nie" przy nazwisku kandydata.

Wybory odbędą się 17 lutego. Jak zaznacza Marian Posłuszny, sekretarz gminy, jeżeli głosów na "nie" będzie więcej, nawet o jeden, wówczas cała procedura musi się powtórzyć. Czyli kandydaci będą zgłaszani od nowa i oznacza to również ponowne wybory i głosowanie.

Bartosz Posłuszny

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
hydrozagadka
hydrozagadka 18.02.2019, 17:53
czy ktoś wie dlaczego mieszkańcy uwalili sukienników w trzesówce
2019
2019 10.02.2019, 19:12
ciekawe kto wygra w trzęsówce

Pozostałe