Źle parkują, piją i szybko jeżdżą. Na jakie jeszcze wykroczenia zgłaszali uwagę mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego?

  • 04.02.2019, 06:30 (aktualizacja 04.02.2019, 11:09)
  • Joanna Serafin
Podziel się:
Oceń:
Źle parkują, piją i szybko jeżdżą. Na jakie jeszcze wykroczenia zgłaszali uwagę mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego? Fot. print screen mapy.geoportal.gov.pl
Za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, w 2018 roku, kolbuszowscy policjanci odebrali łącznie 467 zgłoszeń. 41 procent z nich dotyczyło gminy Kolbuszowa. 

- W naszej jednostce mapę obsługują dwie osoby. Robią wydruki zgłoszeń i przekazują je dzielnicowym, którzy reagują na te zagrożenia - wyjaśniał komendant Stanisław Babula. 

Szef kolbuszowskiej policji wymienił najczęściej zgłaszane problemy przez mieszkańców gminy Kolbuszowa, które zostały potwierdzone przez funkcjonariuszy. Mowa o przekraczaniu dozwolonej prędkości na ulicach Kolbuszowej: Wiejskiej, Obrońców Pokoju czy Narutowicza. 

Skarżyli się oni również na nieprawidłowe parkowanie na ul. Piekarskiej, ks. Ludwika Ruczki i Wojska Polskiego. 

Zwracali także uwagę policjantom na osoby spożywające alkoholu w Kolbuszowej Górnej obok sklepu Groszek.

=> MAPA ZAGROŻEŃ <=

Joanna Serafin

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe