Od wtorku do czwartku (26-28 lutego) mieszkanki gminy Majdan Królewski będą mogły się bezpłatnie przebadać

  • 13.02.2019, 14:00
  • Dominika Garbacka

Podziel się:

Oceń:

Od wtorku do czwartku (26-28 lutego) mieszkanki gminy Majdan Królewski będą mogły się bezpłatnie przebadać Fot.Archiwum
Z badania piersi skorzystają panie w wieku od 50 do 69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie skorzystały z profilaktyki w tym zakresie. Z kolei na bezpłatną cytologię mogą liczyć kobiety od 25 do 59 lat, które nie skorzystały z takiej możliwości w ciągu trzech ostatnich lat.

 

Cytomammobus będzie stacjonował od wtorku do czwartku (26-28 lutego) od godz. 9 do 17 obok budynku ośrodka zdrowia przy ul. Strażackiej w Majdanie Królewskim.

Warunkiem wykonania badania jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu 17 582 40 60. Akcję organizują wspólnie Fundacja SOS Życie, wójt gminy Majdan Królewski i GSPZOZ (Gminny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej) w Majdanie Królewskim. 

Dominika Garbacka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe