PODKARPACIE. Za wzorową postawę nastolatki podziękował komendant

  • 18.02.2019, 20:30
  • Anna Pocałuń

Podziel się:

Oceń:

PODKARPACIE. Za wzorową postawę nastolatki podziękował komendant Archiwum Korso
Kobieta zauważyła zgubę na jednej z ulic w Lubaczowie i przyniosła ją na komendę Policji. Za pośrednictwem policjantów właściciel odzyskał zgubione rzeczy.

Ubiegłej środy, w  nocy na Komendę Policji w Lubaczowie zgłosiła się kobieta, która na jednej z ulic Lubaczowa, znalazła portfel, wraz ze znajdującymi się w nim pieniędzmi i kartami płatniczymi. Kobieta  oświadczyła, że jadąc samochodem zauważyła leżący na jezdni portfel.

- Zatrzymała się wzięła go, a następnie przywiozła do komendy i przekazała funkcjonariuszom - wyjaśnia rzecznik prasowy z KPP w Lubaczowie. 

Policjanci ustalili, że właścicielem portfela jest mieszkaniec Oleszyc, któremu oddali jego własność.

Wzorowa postawa 18-letniej kobiety zasługuje na szczególną pochwałę. Dzięki jej zachowaniu mieszkaniec Oleszyc, odzyskał swoje pieniądze i dokumenty. Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie wystosował do znalazczyni list, w którym podziękował kobiecie za obywatelską postawę, świadczącą o uczciwości oraz zasługującą na wyrazy uznania.

Anna Pocałuń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe