Dzieci z dwóch oddziałów przedszkolnych zaprezentowały wspaniały występ dla swoich Babć i Dziadków

  • 18.02.2019, 20:00
  • Dominika Garbacka

Podziel się:

Oceń:

Dzieci z dwóch oddziałów przedszkolnych zaprezentowały wspaniały występ dla swoich Babć i Dziadków Fot. PSP Majdan Królewski Maluchy wspaniale wcielały się w role jasełkowe, pięknie śpiewały, jako aniołki i pastuszkowie energicznie i z wdziękiem tańczyły.
Były dowcipne życzenia mówiące o tym, że dzisiejsze Babcie i Dziadkowie gotowi są poświęcić wiele dla dobra wnucząt, nawet ulubiony serial czy mecz.

Dostojni goście oglądnęli też przepiękny występ jasełkowy, bo Dzień Babci i Dzień Dziadka wpisują się w okres bożonarodzeniowy. Maluchy wspaniale wcielały się w role jasełkowe, pięknie śpiewały, jako aniołki i pastuszkowie energicznie i z wdziękiem tańczyły.

Natomiast orkiestra maluchów, która zagrała na dzwonkach chromatycznych, wprawiła gości w zdumienie, bo dzieci grały równo i czysto – po prostu balsam dla uszu i oczu. Kto był na tej imprezie, ten potwierdzi, kto nie był - niech żałuje!

- Wzruszeni goście nagradzali co rusz wnuki gromkimi brawami, a po występach gratulacjom nie było końca, bo na imprezie z okazji Dnia Babci i Dziadka gościliśmy w szkole ponad 100 osób, a niektórzy goście przyjechali specjalnie na tę imprezę z odległych miejsc w Polsce - mówi Marta Godek, dyrektor PSP w Majdanie Królewskim.

Dwa zespoły maluchów śpiewających na tej imprezie zostały zaproszone na niedzielne spotkanie kolędowe, które odbyło się w kościele parafialnym w Majdanie Królewskim. Dały uroczy występ połączony z tańcem i grą. Zebrały od przybyłych do kościoła mieszkańców zasłużone brawa, tak jak i pozostałe śpiewające solistki ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Królewskim. Do tego wspaniałego występu przygotowały dzieci wychowawczynie: Małgorzata Serafin i Regina Franuszkiewicz z pomocą Aliny Bańki i Moniki Witas oraz s.Teresy Dul.

Dominika Garbacka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe