Sąd Rejonowy w Kolbuszowej włączył się w akcję "Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem"

  • 19.02.2019, 14:15
  • Anna Pocałuń

Podziel się:

Oceń:

Sąd Rejonowy w Kolbuszowej włączył się w akcję "Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem" Fot.Archiwum
Zostały ustalone dyżury pełnione przez kuratorów.

Podobnie jak w latach ubiegłych zasadniczym celem tej inicjatywy jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych. W ramach tej akcji wyznaczone zostały godziny pełnienia dyżurów.

Zainteresowanych odsyłamy do strony internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje na ten temat (www.funduszsprawiedliwosci.gov.pl).

W budynku Sądu Rejonowego w Kolbuszowej przy ul. Tyszkiewiczów 4 będzie można skonsultować się z zawodowymi kuratorami. Takie dyżury pełnione będą do 24 lutego, w pokojach nr 215 i 217 na II piętrze budynku.

Dyżury w Sądzie Rejonowym w Kolbuszowej:
poniedziałek: od 8:00 do 16:00
wtorek: od 7:30 do 15:30
środa: od 7:30 do 15:30
czwartek: od 7:30 do 15:30
piątek: od 7:30 do 15:30

Anna Pocałuń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe