GMINA NIWISKA. Placówka się rozwija

  • 27.02.2019, 17:00
  • Anna Pocałuń
Podziel się:
Oceń:
GMINA NIWISKA. Placówka się rozwija UG Niwiska Realizacja przedsięwzięcia ma na względzie rozwój placówki.
Szkoła Muzyczna w Niwiskach otrzyma dofinansowanie na rozwój placówki. Przyczyni się to do rozszerzenia możliwości i oferty edukacyjnej szkolnictwa artystycznego na terenie gminy.

Szkoła Muzyczna I stopnia w Niwiskach dzięki wspólnym staraniom z gminą Niwiska otrzyma 70 tys. zł od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Całkowita wartość zadania wynosi 87,5 tys. zł. Brakująca część zostanie dołożona z budżetu gminy. Realizacja przedsięwzięcia ma na względzie rozwój placówki.

Dodatkowe wyposażenie zostanie zakupione na przełomie czerwca i lipca. Ze sprzętu skorzystają przede wszystkim uczniowie oraz nauczyciele szkoły muzycznej.

Lista rzeczy, które zastaną zakupione do nowo utworzonych sal dydaktycznych, ma ponad 40 pozycji. Będą to m.in.: komputery, monitory odsłuchowe, mikrofony i statywy.

Zakup sprzętu to dalszy ciąg wcześniej poniesionych już wydatków mających na celu zwiększenie potencjału szkoły muzycznej w celu prowadzenia edukacji artystycznej.

Anna Pocałuń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe