Mieszkania Plus powstaną w Kolbuszowej? Weź udział w ankiecie

  • 04.03.2019, 20:00
  • Joanna Serafin

Podziel się:

Oceń:

Mieszkania Plus powstaną w Kolbuszowej? Weź udział w ankiecie Fot. © autorzy OpenStreetMap Gmina Kolbuszowa dysponuje dwoma działkami, przy ul. Wojska Polskiego w Kolbuszowej, na których mogłyby powstać budynki wielorodzinne. 
Gmina Kolbuszowa rozważa możliwość przystąpienie do programu Mieszkanie Plus, w ramach którego na działce przy ulicy Wojska Polskiego w Kolbuszowej, planowana jest budowa mieszkań (budownictwo wielorodzinne)

Zgodnie z założeniami programu lokale będą na wynajem lub z opcją dojścia do własności, wykończone w stanie gotowym do zamieszkania.

- Powstał on z myślą o osobach, których sytuacja finansowa uniemożliwia zakup mieszkania lub uzyskania na ten cel kredytu - informują kolbuszowscy urzędnicy na stronie magistratu. 

Aby sprawdzić, jakie jest zainteresowanie tematem budowy mieszkań w ramach rządowego programu, urząd miejski przygotował ankietę dla mieszkańców. 

- Państwa opinie i zebrane informację będą przydatne przy opracowywaniu koncepcji wdrażania programu i planowaniu realizacji kolejnych etapów przedsięwzięcia - wyjaśniają przedstawiciele magistratu. 

Druki ankiety rozłożone zostaną, m.in. w  urzędach, przedszkolach, bibliotekach, na Krytej Pływali Fregata oraz u sołtysów w każdej miejscowości. Wypełnione formularze można zostawić w urzędzie lub u gospodarza wsi. Urzędnicy czekają na nie do 30 marca.

Ankietę można również wypełnić elektronicznie klikając TUTAJ.

 

 

Joanna Serafin

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe