Radny Józef Fryc o przycinaniu drzew na terenie Kolbuszowej

  • 09.03.2019, 12:09
  • Anna Pocałuń

Podziel się:

Oceń:

 Radny Józef Fryc o przycinaniu drzew na terenie Kolbuszowej Fot. Joanna Serafin Józef Fryc, radny miejski.
Zakład Energetyczny w Kolbuszowej po raz kolejny przystąpił do przycinania drzew na terenie miasta. - Bardzo proszę uprzedzić zakład, aby nie postępował tak, jak zaczął - Józef Fryc zwrócił się do burmistrza Zuby.

 - Proszę, aby doprowadzić do tego, aby zakład w końcu zrozumiał, że należy zacząć rozmowy z miastem, a później dokonywać wycięcia - podkreślił radny.

Fryc podał przykład, kiedy to pracownicy zakładu przyjechali na ul. Matejki i obcięli drzewa na terenie posesji mieszkańców. Wcześniej nie pytali właścicieli działek o pozwolenie.

- Wycinają połowę drzewa, a druga połowa to już ich nie interesuje - powiedział Józef Fryc, kolbuszowski radny.

Przedstawiciel władz samorządowych Fryc podkreślił, że prace zakładu zakończą się w taki właśnie sposób, że mieszkańcy będą musieli radzić sobie sami z pozostałościami drzew.

- Niech to robią w sposób przyzwoity i staranny albo niech robią to w uzgodnieniu z miastem. - zaznaczył Fryc i dodał: - Następną ulicą, gdzie zaczną się prace, będzie Janka Bytnara i znowu będzie powtórka z rozrywki, z tamtego roku - podsumował samorządowiec. 

Anna Pocałuń

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
mieszkańcy
mieszkańcy 09.03.2019, 14:08
wiecznie coś nie pasuje , trudny charakter chyba

Pozostałe