Edyta Kosiorowska-Matejek złożyła rezygnację z funkcji prezesa stowarzyszenia "Nasza Szansa"

  • 09.03.2019, 19:00
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Edyta Kosiorowska-Matejek złożyła rezygnację z funkcji prezesa stowarzyszenia "Nasza Szansa" Fot. Bartosz Posłuszny Edyta Kosiorowska - Matejek funkcję prezesa stowarzyszenia "Nasza Szansa" pełniła od ponad roku.
- Moja decyzja była następstwem różnicy, co do kierunku działań i sposobu zarządzania organizacją. Postanowiłam usunąć się i pozwolić działać innym - tłumaczy Edyta Kosiorowska-Matejek. 

Zapewniła ona jednak o swojej gotowości do współpracy. - Przy zdaniu swoich obowiązków, jak również przy rozliczeniu projektu na zakup "Magicznego Dywanu", który udało mi się zrealizować - dodaje.

Edyta Kosiorowska-Matejek nadal pozostaje członkiem organizacji prowadzącej Szkołę Podstawową w Mechowcu. Jak dodaje była prezes, dalsze losy składu zarządu nie są jej znane, ponieważ od złożenia rezygnacji nikt się z nią jeszcze nie kontaktował.

Jak informuje Iwona Pacyna, skarbnik stowarzyszenia, w ciągu najbliższego tygodnia zarząd chce się spotkać i wybrać nowego prezesa. Na chwilę obecną nie ma jeszcze konkretnych kandydatów, którzy mogliby objąć wolne stanowisko.

Członkowie "Naszej Szansy" mają kilka osób na myśli, jednak nie chcą zdradzać swoich planów. Do tematu wrócimy

Bartosz Posłuszny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe