Po zimie wznowiono prace przy przebudowie stadionu w Kolbuszowej |ZDJĘCIA|

  • 10.03.2019, 12:00
  • Anna Pocałuń

Podziel się:

Oceń:

Po zimie wznowiono prace przy przebudowie stadionu w Kolbuszowej |ZDJĘCIA| Fot. Urząd Miejski w Kolbuszowej Kompleks lekkoatletyczny ma być gotowy w 2020 roku.
Nowoczesny kompleks lekkoatletyczny ma być gotowy w 2020 roku. Koszt inwestycji wyniesie 5 mln zł, z czego 1,5 mln zł udało się pozyskać z dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Prowadzone roboty obejmują modernizację kompleksu lekkoatletycznego, budowę zasilania energetycznego. W planach jest również budowa oświetlenia, monitoringu i nagłośnienia. Jako element dopełniający całość powstanie również boisko trawiaste do piłki nożnej

Boisko będzie składać się z bieżni czterotorowej i sześciotorowej na "setkę". Obiekt sportowy będzie również przystosowany do rzutu młotem i skoku w dal. Na stadionie będzie poprzeczka zawieszona na pionowych stojakach, na której będzie można ćwiczyć skok wzwyż.

W planach jest również budowa stanowiska do rzutu oszczepem, rzutu dyskiem, a także do pchnięcia kulą. W kompleksie pojawi się też skocznia do skoku o tyczce i rów z wodą do biegu z przeszkodami.

Anna Pocałuń

Zdjęcia (2)

Fot. Urząd Miejski w Kolbuszowej

Fot. Urząd Miejski w Kolbuszowej

Fot. Urząd Miejski w Kolbuszowej
Fot. Urząd Miejski w Kolbuszowej

Fot. Urząd Miejski w Kolbuszowej

Fot. Urząd Miejski w Kolbuszowej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe