Kolbuszowa. Dawid Czachor z tytułem strongmana

  • 11.03.2019, 10:00
  • Joanna Serafin

Podziel się:

Oceń:

Kolbuszowa. Dawid Czachor z tytułem strongmana Fot. Starostwo w Kolbuszowej
Miano najsilniejszego ucznia nastolatek zdobył podczas akcji „Aktywna Środa”. Tuż za nim znalazł się Kacper Olszowy, a dalej Patryk Pacyna.

- Zawody na najsilniejszego ucznia wśród gimnazjalistów klas trzecich oraz ósmoklasistów organizowany był podczas akcji promującej szkoły średnie, funkcjonujące w powiecie kolbuszowskim, zatytułowanej „Aktywna Środa” - wyjaśnia Barbara Żarkowska z kolbuszowskiego starostwa. 

Zawody odbywały się w siłowni Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej. Nad ich sprawnym przebiegiem czuwali nauczycieli: Łukasz Poborca i Ireneusz Stagraczyński. 

Joanna Serafin

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe