Odcinkowy pomiar prędkości w Kolbuszowej Górnej do przesunięcia

  • 15.03.2019, 09:26 (aktualizacja 15.03.2019, 14:52)
  • Joanna Serafin

Podziel się:

Oceń:

Odcinkowy pomiar prędkości w Kolbuszowej Górnej do przesunięcia Fot. Joanna Serafin W 2018 roku urządzenia zamontowane na odcinkowym pomiarze prędkości w Kolbuszowej Górnej zarejestrowały 3,3 tys. przekroczeń prędkości.
Działa czy nie działa? - to pytanie zadaje sobie część kierowców przejeżdżających trasą objętą odcinkowym pomiarem prędkości w Kolbuszowej Górnej. Wątpliwości odnośnie funkcjonowania pomiaru u niektórych osób pojawiły się po rozpoczęciu prac na drodze nr 9, związanych z budową łącznika "dziewiątki" z drogą wojewódzką na Sędziszów Młp. 

Przypomnijmy, że inwestycja zakłada budowę dwóch rond. Jedno, do końca września tego roku, na powstać na wspominanej drodze nr 9 (oznaczone na mapie gwiazdką).

Co do powiedzenia na ten temat ma  Główny Inspektorat Transportu Drogowego? - Informujemy, że w przytoczonej lokalizacji, z powodu wprowadzenia na odcinku pomiarowym zmiany ograniczenia prędkości, urządzenie zostało wyłączone - poinformowało nas w piątek (8 marca) Biuro Informacji i Promocji GITD.  

Jak długo kamery nie będą rejestrować kierowców wjeżdżających i wyjeżdżających z monitorowanego odcinka? - Urządzenia będą wyłączone do zakończenia robót drogowych na wspomnianym odcinku drogi nr 9 - usłyszeliśmy od przedstawiciela GITD. 

Z przekazanych nam informacji wynika również, że z uwagi na przebudowę drogi Główny Inspektorat Transportu Drogowego planuje skrócenie odcinka pomiarowego, który liczy obecnie 3419 metrów. Prawdopodobnie będzie zaczynał się on już za nowym rondem (jadąc w kierunku Rzeszowa) i kończył w dotychczasowej lokalizacji (przy budynku sklepu).

 

Joanna Serafin

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Anonim
Anonim 29.03.2019, 19:39
Faktycznie pomiar nie działa? Ponieważ widać, że się świeci
124
124 15.03.2019, 14:53
Szkoda
34u
34u 15.03.2019, 14:54
Czego niby

Pozostałe