Goście ze szkoły w Jagodniku w naszej redakcji |ZDJĘCIA|

  • 15.03.2019, 13:25 (aktualizacja 15.03.2019, 14:06)
  • Joanna Serafin

Podziel się:

Oceń:

Goście ze szkoły w Jagodniku w naszej redakcji |ZDJĘCIA| Fot. Anna Pocałuń
Wizyta w redakcji tygodnika Korso Kolbuszowskie była jednym z punktów wycieczki po naszym powiecie.

Uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Jagodniku to zwycięzcy drugiej nagrody oraz wyróżnienia w XVII edycji Festiwalu Teatrów w Trzęsówce. 

Dzieci odwiedziły dzisiaj nie tylko naszą redakcję, ale również były w Urzędzie Gminy Cmolas, Samorządowym Centrum Kultury w Cmolasie, Starostwie Powiatowym i biurze posła Zbigniewa Chmielowca. Piątkową wycieczkę zakończyły wizytą w restauracji.

W redakcji Korso dzieci dowiedziały się m.in. jak powstaje gazeta. Największym zainteresowaniem cieszyły się wśród nich nasze roczniki. Niemal każdy chciał spróbować, ile jednocześnie ich uniesie. 

Organizatorem wyjazdu dla uczniów był Ryszard Sukiennik, który wcześniej pełnił funkcję sołtysa Trzęsówki, radnego powiatowego i starosty kolbuszowskiego. 

 

Joanna Serafin

Zdjęcia (7)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe