Kolbuszowa Dolna. Na kilka miesięcy zamykają dwie ulice |MAPA|

  • 19.03.2019, 15:07 (aktualizacja 19.03.2019, 15:32)
  • Joanna Serafin

Podziel się:

Oceń:

Kolbuszowa Dolna. Na kilka miesięcy zamykają dwie ulice |MAPA| Fot. Joanna Serafin Na ulicę ppor. Sawy nie wjedziemy z ronda usytuowanego na drodze nr 9.
Firma, która buduje małą obwodnicę Kolbuszowej i Weryni informuje, że od poniedziałku (25 marca) zamknięte dla ruchu zostaną dwie drogi gminne: ul. Ppor. Sawy i ul. Leśna w Kolbuszowej Dolnej.

Ulica ppor. Sawy zostanie zamknięta w miejscu istniejącego ronda na drodze krajowej nr 9 relacji Radom – Rzeszów.

- Dla mieszkańców o numerach domów 1 – 106 wjazd i wyjazd będzie odbywał się od strony ul. Tyszkiewiczów, natomiast dla mieszkańców domów o numerach 110, 112, 114, 114a wjazd i wyjazd bezpośrednio na drogę krajową nr 9 zjazdem na końcu ulicy. W tym miejscu prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności - apeluje wykonawca. 

Ulica Leśna zostanie zamknięta w miejscu budowanego ronda na skrzyżowaniu powstającej obwodnicy Kolbuszowej i Weryni z drogą gminną (ul. Leśna).

- Mieszkańców ulicy Leśnej oraz mieszkańców miejscowości Zarębki prosimy o korzystanie z objazdów drogą powiatową Kolbuszowa Dolna – Mechowiec oraz drogą wojewódzką 875 Mielec – Leżajsk - dodaje przedstawiciel wykonawcy. 

Planuje się, że tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywać do 30 września tego roku. 

Zobacz MAPĘ.

 

Joanna Serafin

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe