Warsztaty klarnetowe w Niwiskach |ZDJĘCIA|

  • 21.03.2019, 18:37 (aktualizacja 21.03.2019, 18:51)
  • Joanna Serafin

Podziel się:

Oceń:

Warsztaty klarnetowe w Niwiskach |ZDJĘCIA| Fot. Szkoła Muzyczna I st. w Niwiskach
Z uczniami Szkoły Muzycznej I st. w Niwiskach spotkał się Piotr Lato z Akademii Muzycznej w Krakowie.

- W warsztatach zorganizowanych 13 marca wzięli udział uczniowie naszej szkoły z klasy klarnetu Konrada Wiecha oraz wychowankowie z PSM I i II st w Mielcu z klasy Piotra Wyzgi - mówi Dorota Wilk, dyrektor placówki w Niwiskach. 

Uczniowie pracowali nad prawidłowym kształtowaniem nawyków warsztatowych młodego klarnecisty.  Z inicjatywy Piotra Lato warsztaty te odbywać się będą cyklicznie w placówce w Niwiskach.


Zdjęcia: Szkoła Muzyczna I str. w Niwiskach 

Joanna Serafin

Zdjęcia (5)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Anna
Anna 22.03.2019, 07:51
Świetna inicjatywa.

Pozostałe