Nie ma chętnych na wynajęcie pomieszczeń w cmolaskim ośrodku zdrowia

  • 23.03.2019, 19:31
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Nie ma chętnych na wynajęcie pomieszczeń w cmolaskim ośrodku zdrowia Fot. Bartosz Posłuszny Nowa placówka wciąż czeka na oficjalne otwarcie.
Jak informuje Eugeniusz Galek, wójt gminy Cmolas, budynkiem do wynajęcia zainteresowanych było dwóch oferentów. Finalnie jednak nie zgłosili się do przetargu.

Urząd planuje ogłosić kolejny przetarg na wynajem całego lokalu. Chętni, którzy chcieliby wynająć cały obiekt, powinni świadczyć swoje usługi zarówno prywatnie, jak i na fundusz. Urząd Gminy Cmolas zastrzegł w zapytaniu ofertowym, że wizyty  prywatne w ośrodku nie mogą być częstsze niż przyjmowanie pacjentów na tzw. NFZ.

Ośrodek o powierzchni 450 m kw. składa się z parteru i poddasza. Znajdują się w nim  między innymi cztery gabinety lekarskie i sześć rehabilitacyjnych. Gmina podjęła decyzję, że miesięczny czynsz za całość obiektu będzie wynosić 5 687,52 zł.

Wójt Galek informuje, że kolejne ogłoszenie o przetargu gmina zamieści w przeciągu kilku dni. Będzie ono na takich samych zasadach.

Bartosz Posłuszny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe