Gmina Cmolas. Za nami ósmy Gminny Turniej Warcabowy w Jagodniku

  • 24.03.2019, 10:28
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Gmina Cmolas. Za nami ósmy Gminny Turniej Warcabowy w Jagodniku Fot. SP Jagodnik
W Szkole Podstawowej w Jagodniku odbyła się kolejna edycja turnieju dla uczniów kl. I - III pod hasłem "Nauka, relaks czy strata czasu?".

Jak mówi Anna Kuźma, nauczycielka, celem konkursu była przede wszystkim popularyzacja zabawowej formy spędzania czasu wolnego wśród dzieci, jak również rozwijanie zainteresowań i uzdolnień, kształtowanie pozytywnych cech charakteru poprzez sportową rywalizację oraz promocja szkoły.

Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Odbył się w dwóch etapach. Etap wstępny obejmował rozgrywki szkolne. Jego zadaniem było wyłonienie  trzech  reprezentantów danej szkoły, którzy awansowali do drugiego etapu - gminnego.

W VIII Gminnym Turnieju Warcabowym wzięło udział 21 uczestników z terenu gminy Cmolas - z SP w Hadykówce, SP w Trzęsówce, SP w Ostrowach Tuszowskich, SP w Porębach Dymarskich, SP w Ostrowach Baranowskich, SP w Cmolasie, SP w  Jagodniku. 

- Podsumowując, z całą pewnością można powiedzieć, że turniej warcabowy to  nauka, relaks, ale nie strata czasu. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy w przyszłym roku - dodaje z zadowoleniem Anna Kuźma.


Wyniki konkursu:
1. miejsce - Karol Lewandowski - uczeń z NSP w Jagodniku
2. miejsce - Dominik Witas - uczeń ze SP w Ostrowach Baranowskich
3. miejsce - Szymon Misiak - uczeń ze SP w Ostrowach Baranowskich

Bartosz Posłuszny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe