Z PODKARPACIA. Pijany zgubił się w lesie. Wezwał na pomoc policjantów

  • 28.03.2019, 11:28
  • Joanna Serafin

Podziel się:

Oceń:

Z PODKARPACIA. Pijany zgubił się w lesie. Wezwał na pomoc policjantów
28-latek zadzwonił na numer alarmowy, bo nie wiedział gdzie jest.

Sytuacja była niebezpieczna z uwagi na obniżającą się temperaturę. 

- Dzięki bardzo dobrej znajomości terenu przez oficera dyżurującego, patrol został skierowany do miejscowości Broniszów, w prawdopodobne miejsce, gdzie mógł przebywać zaginiony - informuje KPP w Ropczycach. - Funkcjonariusze, patrolując wyznaczony obszar, zauważyli światło latarki, którą posługiwał się mężczyzna. Znajdował się on ponad kilometr od domu - dodają mundurowi.

Badanie alkomatem wykazało 2,5 promila w jego organizmie. Mężczyzna nie doznał żadnych obrażeń, był jednak wychłodzony. Finałem tej interwencji, było przewiezienie 28-latka do izby wytrzeźwień. 

Joanna Serafin

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Jaro
Jaro 29.03.2019, 10:21
Kilometr od domu a musieli go na izbe zawieść.

Pozostałe