Powiat kolbuszowski. Ktoś strzelał w okna plebanii

  • 31.03.2019, 08:15
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Powiat kolbuszowski. Ktoś strzelał w okna plebanii Fot. Pixabay Zdjęcie ilustracyjne
Parafia w Ostrowach Tuszowskich alarmuje o niepokojących zdarzeniach, które miały miejsce w sołectwie.

- Informujemy o pewnych niepokojących zjawiskach w naszej parafii, które mają miejsce - możemy wyczytać na stronie internetowej parafii Ostrowy Tuszowskie.

- Strzelanie z wiatrówki po oknach plebanii (uszkodzone dwa okna), zaśmiecanie obejścia kościoła oraz dróżek różańcowych (butelki, puszki, papiery) - wymienia parafia w swoich ogłoszeniach.

Informacja o uszkodzeniu budynku plebanii w Ostrowach Tuszowskich została przekazana telefonicznie dzielnicowemu tutejszej jednostki w ubiegłym tygodniu.

- Zgłaszający został poinformowany o przysługujących mu uprawnieniach oraz o konieczności złożenia stosownego zawiadomienia w tej sprawie oraz wniosku o ściganie, który jest niezbędny do wszczęcia postępowania w sprawie uszkodzenia  mienia - wyjaśnia oficer prasowy KPP w Kolbuszowej.

Jak dodaje podkom. Jolanta Skubisz-Tęcza, do dnia dzisiejszego (wtorek, 26 marca - przyp. red.) nie zostało złożone w tej sprawie zawiadomienie.

Bartosz Posłuszny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe