Rozstrzygnięto konkurs plastyczny dla przedszkolaków. Znamy wyniki

  • 04.04.2019, 17:30
  • Opr. ap

Podziel się:

Oceń:

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny dla przedszkolaków. Znamy wyniki Fot. Monika Salach Przedszkolaki dumnie prezentują swoje dyplomy.
Przedszkole Publiczne nr 3 w Kolbuszowej po raz 16. zorganizowało powiatowy konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej "Mały Patriota - Mały Ekolog".

Głównym celem konkursu było m.in. rozwijanie dziecięcej wyobraźni i kreatywności, pobudzanie twórczej aktywności dzieci czy promowanie wśród dzieci idei patriotyzmu. W pracach plastycznych przedszkolaki musiały wykorzystać  niepotrzebne już materiały, wdrażając się do recyklingu.

Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się w piątek (22 marca) w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Kolbuszowej. Uroczystość uświetniły występy Ani Kulińskiej z grupy V oraz Zespołu Pieśni i Tańca "Niwiszczanie" – z Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki z Niwisk. Choreografię ułożyła Karolina Majdan-Solecka, opiekunem grupy jest Bożena Strzelec-Loch.

Zaproszone zostały wszystkie dzieci biorące udział w konkursie wraz z opiekunami oraz przedstawicielami władz. Prace plastyczne oceniała komisja w składzie: Barbara Wolny (przewodnicząca), Renata Draus, Anna Bryła oraz Sylwia Hałdaś. Wpłynęły 43 prace i wszystkie spełniały warunki regulaminu. Jury przyznało nagrody i wyróżnienia.

 


Laureaci konkursu:

GRAND PRIX: Oliwia Fołta z Przedszkola z Weryni

 

I MIEJSCE:

Gabriela Fryc z Przedszkola w Kolbuszowej Górnej

Nikola Wilk z Przedszkola w Kolbuszowej Dolnej

Wiktoria Halat z Niepublicznego Przedszkole pw. św. Józefa

II MIEJSCE:

Franciszek Rozmus z Niepublicznego Przedszkola pw. św. Józefa w Cmolasie

Marysia Skóra z Przedszkola w Bukowcu

Maja Kaczor z Przedszkola w Widełce

III MIEJSCE:

Natalia Żądło z Niepublicznego Przedszkola Parafialnego w Kupnie

Wiktoria Kosmala z Niepublicznego Przedszkola Słoneczny Zakątek w Kolbuszowej

Liliana Haracz z Niepublicznego Przedszkola Marii Montessori w Kolbuszowej

 

Opr. ap

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe