Dziś egzaminy gimnazjalne. Kurator wystosował apel do nauczycieli

  • 10.04.2019, 08:14 (aktualizacja 10.04.2019, 08:24)
  • Joanna Serafin

Podziel się:

Oceń:

Dziś egzaminy gimnazjalne. Kurator wystosował apel do nauczycieli
Egzamin gimnazjalistów rozpocznie się o godz. 9. Jak zapewniają dyrektorzy szkół z powiatu kolbuszowskiego, egzaminy odbędą się bez przeszkód, mimo trwającego strajku.

Do protestujących nauczycieli apel wystosował podkarpacki kurator oświaty

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy Nauczyciele! 

W dniach 10-12 kwietnia 2019 r. odbędzie się egzamin gimnazjalny, natomiast w dniach 15-17 kwietnia 2019 r. odbędzie się egzamin ósmoklasisty.

Bardzo proszę osoby uczestniczące w proteście, aby zawiesiły udział w strajku na czas egzaminów i wzięły udział w pracach zespołów nadzorujących.

Dzieci nie są stroną w tym sporze, nie powinny ponosić konsekwencji braku porozumienia między dorosłymi.

Ważne jest także, aby rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych, do których będą się ubiegać uczniowie klas trzecich gimnazjalnych i uczniowie klas ósmych, przebiegła zgodnie z planem.

Małgorzata Rauch

Joanna Serafin

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe