KGW Posuchy wzięło udział w świątecznych warsztatach. Zobaczcie co powstało

  • 11.04.2019, 07:30 (aktualizacja 11.04.2019, 10:58)
  • opr. dg

Podziel się:

Oceń:

 KGW Posuchy wzięło udział w świątecznych warsztatach. Zobaczcie co powstało Fot. Jolanta Olszowa W zajęciach wzięły udział panie z KGW w Posuchach oraz dzieci.
W remizie OSP w Posuchach odbyły się warsztaty świąteczne "Kwiaty z bibuły oraz krepiny do palm wielkanocnych".

Podczas spotkania panie zaznajomiły się z tajnikami ludowego rękodzieła wytwarzania kwiatów (krokusów, stokrotek, żonkili i róż) z bibuły i krepiny. Warsztaty poprowadziły członkinie koła: Maria Żyła oraz Maria Burek, które krok po kroku pokazały, w jaki sposób można je wykonać.

Kwiaty z bibuły

- Uczestniczki warsztatów wykazały sporo starań i wysiłku. Wszystkie panie były bardzo zadowolone ze swoich własnoręcznie zrobionych kwiatów, które wyglądały naprawdę imponująco - mówi Jolanta Olszowa, przewodnicząca KGW w Posuchach. Jak dodaje, sztuka robienia kwiatów z bibuły wymaga czasu i cierpliwości, ale daje również satysfakcję, widząc szczególnie końcowy efekt.

Rozwijać pasje

- W imieniu zarządu KGW dziękujemy wszystkim paniom oraz dzieciom za miłą atmosferę, która wprowadziła nas w świąteczny nastrój. Myślę, że warsztaty robienia kwiatów z bibuły i krepiny były doskonałą alternatywą dla wszystkich poszukujących ciekawych form spędzenia wolnego czasu, chcących doskonalić swoje umiejętności, rozwijać zainteresowania i pasje - podsumowuje szefowa koła. 

opr. dg

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe