Wybory sołtysów w gminie Kolbuszowa. W dwóch miejscowościach nie zgłosił się żaden kandydat

  • 10.04.2019, 15:00 (aktualizacja 11.04.2019, 10:37)
  • Anna Pocałuń
Podziel się:
Oceń:
 Wybory sołtysów w gminie Kolbuszowa. W dwóch miejscowościach nie zgłosił się żaden kandydat Fot. Archiwum Korso Kandydatów można zgłosić, wrzucając ich kandydaturę wraz ze zgodą do urny. Będzie można to zrobić do 12 kwietnia (piątek) w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej w godz. od 7:30 do 13.
Zbliżają się wybory na sołtysów wsi w gminie Kolbuszowa. Jak się okazuje, nie wszędzie są chętni na zostanie sołtysami.

Kandydaci na gospodarzy wsi i osiedli mieli czas do 5 kwietnia na przesłanie swojego zgłoszenia wraz z listą poparcia podpisaną przez 15 osób. Otwarcie urny nastąpiło w poniedziałek, 8 kwietnia. 

Dwa sołectwa

Z obwieszczenia zamieszczonego na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej dowiadujemy się, że terminy zgłoszeń w dwóch sołectwach zostały przedłużone. Powodem takiej decyzji był brak osób chętnych do kandydowania na stanowisko sołtysa Widełki i Kłapówki. Obecnie tę funkcję pełnią: radny Stanisław Rumak (Widełka) i Edward Sudoł (Kłapówka). 

Ostatni termin

Kandydatów można zgłosić, wrzucając ich kandydaturę wraz ze zgodą do urny. Będzie można to zrobić do 12 kwietnia (piątek) w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej w godz. od 7:30 do 13.  Formularz zgłoszeniowy znajduje się biurze rady (pok. 17) lub na stronie internetowej urzędu. 

Anna Pocałuń

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
górna
górna 11.04.2019, 19:03
a za to na górnej jest aż 5 kandydatów, bo obecny tylko dyskutuje i znicze pali, a ludzie myślą o przyszłości , maja dzieci , chcą żyć

Pozostałe