Gmina Cmolas. Sołtysi dostaną podwyżkę za dostarczanie nakazów płatniczych. Sprawdź, ile zarobią

  • 14.04.2019, 14:30
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Gmina Cmolas. Sołtysi dostaną podwyżkę za dostarczanie nakazów płatniczych. Sprawdź, ile zarobią Fot. B. Posłuszny Gospodarze wsi od teraz, od każdego nakazu będą otrzymywać 3 zł brutto, wcześniej otrzymywali 1 zł brutto.
Zostały podniesione opłaty za dostarczenie nakazów płatniczych dla sołtysów.

Gospodarze wsi od teraz, od każdego nakazu będą otrzymywać 3 zł brutto, wcześniej otrzymywali 1 zł brutto.

- Jeżeli chodzi o kwoty otrzymywane za roznoszenie nakazów podatkowych, kierowaliśmy się przy tym sytuacją, jaka jest na terenie powiatu - informowała Magdalena Szpyt.

- Okazało się, że ta złotówka za dostarczenie nakazu pod konkretny adres to zdecydowanie poniżej tego, co się wokół nas dzieje i od lat nie była ta kwota podnoszona - wyjaśniła radna. Jak dodała przewodnicząca Komisji Regulaminowo-Mandatowej jest to kwota brutto, więc na rękę sołtysowi wychodzi ponad 2 zł. 

Bartosz Posłuszny

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
stasiok
stasiok 14.04.2019, 20:57
i kupił wino
Cmolesiok
Cmolesiok 14.04.2019, 15:34
Za 3 złote to jo by se som odebroł kwitek w gminie.

Pozostałe