Wielkanocna zbiórka żywności znów okazała się wielkim sukcesem

  • 17.04.2019, 19:00
  • Joanna Serafin

Podziel się:

Oceń:

Wielkanocna zbiórka żywności znów okazała się wielkim sukcesem
Zbiórkę żywności przeprowadzono 5 i 6 kwietnia w Kolbuszowej.

Zebrano 1498 kg żywności, która trafiła do osób starszych, chorych i potrzebujących z powiatu kolbuszowskiego. To dzięki pracy wolontariuszy z kolbuszowskich szkół: Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 2, Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół Technicznych (w sumie 158 osób) udało się pozyskać tak dużą ilość żywności.

- Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom za pracę, zaangażowanie i pozytywną energię, właścicielom i pracownikom sklepów Biedronka, Daniel, Delikatesy Centrum, Orzech i Warzywniak za pomoc w organizacji zbiórki oraz wszystkim klientom sklepów, którzy zakupili dodatkowe produkty i przekazali je wolontariuszom - pisze  Regionalna Fundacja Rozwoju "Serce" w Kolbuszowej. - Dziękując, życzymy wszystkim dalszego zapału do czynienia dobra - dodają organizatorzy zbiórki.

Joanna Serafin

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe