Porażka Sokoła Kolbuszowa w kolejnym spotkaniu o ligowe punkty

  • 19.04.2019, 06:30
  • Marcin Jastrzębski

Podziel się:

Oceń:

Porażka Sokoła Kolbuszowa w kolejnym spotkaniu o ligowe punkty Fot. Archiwum klubowe
Piłkarze Sokoła Kolbuszowa przegrali na własnym boisku z Ekoballem Stalą Sanok w kolejnym spotkaniu o ligowe punkty. Przed nimi trudny bój w Wiśniowej.

W minioną sobotę podopieczni Eugeniusza Sito trafili na wyjątkowo dobrze dysponowanego przeciwnika. Sanoczanie byli bardzo skuteczni. Straszyć nie miał kim zaś nasz zespół. Obaj napastnicy, zarówno Łukasz Korab, jak i Brian Dziedzic w ostatnim czasie leczyli kontuzje, mało trenowali. Mimo wszystko nasz zespół mógł pokonać bramkarza gości. Żałować można było sytuacji Mateusza Prokopa przy stanie 0:1, gdy w pole karne piłkę dograł mu Łukasz Gorzelany. – To powinna być bramka – żałował trener Sokoła. – Ekoball można pochwalić za skuteczność. Szczególnie w pierwszej połowie pokazali, że potrafią grać w piłkę – oceniał Sito. Wynik został ustalony do przerwy. Po zmianie stron przeważała nasza drużyna, ale goście dobrze się bronili. Widoczny był brak podstawowego obrońcy Andrzeja Skowrona (sprawy zawodowe). Kolbuszowianie muszą się teraz szybko otrząsnąć i dobrze przygotować do bardzo twardego spotkania w Wiśniowej. – Znamy Wisłok, graliśmy z nimi sparing. Jest mocny, nieprzypadkowo jest tak wysoko w tabeli. Trzeba jednak wyjść i powalczyć – podkreśla Sito.

 Derby dla Resovii Piłkarki Sokoła w ostatniej kolejce powalczyły na własnym boisku z Resovią. Przegrały z wyżej notowanym przeciwnikiem aż 1:5 (gol dla Sokoła: Mokrzycka). Kolejny mecz zagrają już dziś (środa, 17 kwietnia, g. 18) w Radomiu z miejscową Czwórką.


 Tak było w ostatniej kolejce (13/14 kwietnia) Sokół Kolbuszowa Dolna - Ekoball Stal Sanok 0:3 (0:1) Bramki: Słysz 14, Adamiak 38, Sobolak 44. Sokół: Gajda - B. Karkut, Gorzelany, Świst, P. Karkut (54 Więcław) - Serwon (54 Stanowski), Prokop, Parys, Maziarz - Kołacz - Korab (65 Dziedzic). POZOSTAŁE WYNIKI: Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 5:0, Legion Pilzno – Korona Rzeszów 0:1, KS Wiązownica – Stal Gorzyce 4:1, Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław 4:0, Przełom Besko – Sokół Nisko 0:1, Piast Tuczempy – Igloopol Dębica 1:1, Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa 0:1, Wisłoka Dębica – Polonia Przemyśl 2:0. Sokół zajmuje obecnie dwunaste miejsce (ma 28 punktów) i ma 7 oczek przewagi nad pierwszym zespołem ze strefy spadkowej. W najbliższej kolejce (20 kwietnia): Wisłok Wiśniowa – Sokół KD

 

 

Marcin Jastrzębski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe