Piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna w Wielką Sobotę przegrali w Wiśniowej

  • 24.04.2019, 14:30
  • Marcin Jastrzębski

Podziel się:

Oceń:

Piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna w Wielką Sobotę przegrali w Wiśniowej Fot. M. Jastrzębski
Przed zespołem Eugeniusza Sito starcie z mocną Polonią Przemyśl.

W ostatnich i najbliższych kolejkach nasza drużyna mierzyła lub będzie się mierzyć z zespołami z czołówki rozgrywek. Ostatnio nasza drużyna wysoko, bo 1:5, przegrała wyjazdowy bój z Wisłokiem Wiśniowa. Mecz zaczął się dla Sokoła bardzo dobrze, bo już w piątej minucie Mateusz Prokop (po dograniu z rożnego Dawida Maziarza) zdobył gola na 0:1.

Potem jednak Wisłok przejął inicjatywę i zaczął sobie stwarzać sytuacje i co istotniejsze, je wykorzystywał. – Wisłok był od nas lepszy, ale na pewno nie zasłużyliśmy na tak wysoką przegraną – oceniał Andrzej Skowroński, wiceprezes i sponsor Sokoła. – Z tych dwóch karnych to jednego sędzia nie powinien odgwizdać. Podyktował go po tym, jak Łukasz Gorzelany stanął na stopie rywala. Kuriozum – dodawał popularny "Olek".

Przed Sokołem kolejny bardzo trudny mecz. Nasz zespół w najbliższej kolejce powalczy u siebie z Polonią Przemyśl, czyli czwartym zespołem ligi.

  Tak było w ostatniej kolejce (20 kwietnia)

 

Wisłok Wiśniowa - Sokół Kolbuszowa Dolna 5:1 (2:1)

Maślany 14- karny, 24- karny, 70, Kozubek 56, Kocój 61 - Prokop 5.

 

Sokół: Bieleń – P. Karkut, Świst (70 Korab), Gorzelany, Więcław (82 Rajpold) – Stanowski (82 Serwon), Parys (62 Skowron), Prokop, Kołacz, Maziarz – Dziedzic.   

POZOSTAŁE WYNIKI: KS Wiązownica – JKS Jarosław 1:2, Błękitni Ropczyce – Wisłoka Dębica 0:2, Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno 0:0, Ekoball Stal Sanok – Piast Tuczempy 3:0, Igloopol Dębica – Przełom Besko 4:0, Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 2:1, Stal Gorzyce – Rzemieślnik Pilzno 0:1, Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała 1:0.

W tabeli Sokół ma już tylko 4 punkty przewagi nad pierwszym zespołem ze strefy spadkowej, a jest nim Korona Rzeszów, która w rundzie wiosennej wygrywa mecz za meczem. 

 

W najbliższej kolejce (27 kwietnia): Sokół KD – Polonia Przemyśl (s. 17)

 

 Ważne punkty Krzątki

7 punktów w rundzie rewanżowej wywalczył LZS Krzątka (klasa A1 Stalowa Wola). 6 oczek dopisał do swojego konta KS Kopcie (B1 Stalowa Wola). W Wielką Sobotę Krzątka zremisowała na wyjeździe z Mokrzyszowem Tarnobrzeg 3:3. Bramkę na wagę punktu strzałem w końcówce spotkania wywalczył Krzysztof Paduch. W tabeli Krzątka zajmuje dwunaste miejsce. Ma 20 punktów, 3 oczka przewagi nad pierwszym zespołem ze strefy spadkowej. W najbliższą niedzielę LZS zmierzy się u siebie (g. 15) z Sanną Zaklików. 6 punktów na wiosnę wywalczyły Kopcie (klasa B1 Stalowa Wola). W sobotę (g. 17) u siebie powalczą z Iskrą Sobów. Zespół Stanisława Żarkowskiego to wicelider B klasy, traci do lidera z Żabna 6 oczek.

 

Marcin Jastrzębski

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
kibic
kibic 25.04.2019, 11:51
może by tak Trenera zmienić, w końcu... ryba psuje się od GŁOWY

Pozostałe