Gmina Majdan Królewski. Baciary wystąpią 28 lipca w Hucie Komorowskiej

  • 27.04.2019, 06:30
  • Dominika Garbacka

Podziel się:

Oceń:

Gmina Majdan Królewski. Baciary wystąpią 28 lipca w Hucie Komorowskiej Fot. B. Posłuszny Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej otrzymało dofinansowanie na zorganizowanie 28 lipca Festiwalu Piosenki Ludowej i Folkowej.
Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej otrzymało dofinansowanie na zorganizowanie 28 lipca Festiwalu Piosenki Ludowej i Folkowej. Gwiazdą wieczoru będą "Baciary".

- Z radością informujemy, że decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznano nam dofinansowanie na koncert zespołu Baciary, który odbędzie się z okazji jubileuszu 75-lecia założenia OSP w Hucie Komorowskiej 28 lipca 2019 r. - czytamy na facebookowym profilu Towarzystwa Przyjaciół Huty Komorowskiej.

Jak poinformowała nas Ewa Kopeć, prezes Stowarzyszenia Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej, wniosek złożony przez stowarzyszenie został początkowo odrzucony, dlatego stowarzyszenie się odwołało. Złożone odwołanie przyniosło skutek i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznało 15 tys. zł dotacji na zorganizowanie Festiwalu Piosenki Ludowej i Folkowej. Ten odbędzie się przy okazji jubileuszu 75-lecia OSP Huta Komorowska.

W ramach festiwalu na scenie wystąpią między innymi kapele ludowe i koła gospodyń. O godz. 21 wystąpią Baciary. 

Dominika Garbacka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe