Gmina Kolbuszowa. Sołtysi i przewodniczący wybrani

  • 28.04.2019, 22:35 (aktualizacja 28.04.2019, 22:51)
  • Joanna Serafin

Podziel się:

Oceń:

Gmina Kolbuszowa. Sołtysi i przewodniczący wybrani
Znane są już nieoficjalne wyniki dzisiejszych wyborów przeprowadzonych w dwóch sołectwach i na terenie dwóch osiedli mieszkaniowych.

Na przewodniczącego Zarządu Osiedla Mieszkaniowego nr 2 wybrany został Karol Wesołowski. Pokonał on dwóch swoich przeciwników: Józefa Fryca i Mateusza Mytycha. 

Z kolei szefem Zarządu Osiedla Mieszkaniowego nr 1, wciąż będzie Grzegorz Romaniuk. Jego jedynym kontrkandydatem był Marcin Szypuła. 

Dzisiaj odbyły się również wybory na sołtysów w dwóch miejscowościach. 

W Kolbuszowej Górnej, miejsce Michała Karkuta, zajmie Jan Fryc, były radny. O tę samą funkcję ubiegał się Jan Gorzelany. 

Natomiast w Weryni sołtysem wciąż będzie Zbigniew Pytlak, który otrzymał więcej głosów od swojego kontrkandydata - Juliana Dragana. 

Więcej na ten temat w najbliższym Korso. 

Joanna Serafin

Zdjęcia (8)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
felek
felek 30.04.2019, 15:21
Brawo dla Karola,pewna epoka się kończy :)

Pozostałe