- Miałbym prośbę do pana wójta, aby kupić panom sołtysom co najmniej jeden, a najlepiej dwa mikrofony - powiedział Jan Puzio

  • 03.05.2019, 19:00
  • Dominika Garbacka

Podziel się:

Oceń:

- Miałbym prośbę do pana wójta, aby kupić panom sołtysom co najmniej jeden, a najlepiej dwa mikrofony - powiedział Jan Puzio Fot. D. Garbacka
Przewodniczący Rady Gminy Raniżów zaapelował do wójta, aby sołtysów obecnych podczas obrad wyposażyć w mikrofony.

Jak dodał szef rady, na nagraniach sesji dostępnych w Internecie sołtysi nie są dostatecznie słyszalni.  - Wiadomo, że posiedzenia są transmitowane w Internecie, a nagrania stanowią dokument - wyjaśnił. - Jeśli ten mikrofon się nie pojawi, to niestety panowie sołtysi będziecie musieli podchodzić tutaj do mikrofonów, które znajdują się przy radnych i z nich korzystać - dodał.

Wójt, w odpowiedzi na prośbę radnego Puzio, stwierdził, że zakup dodatkowych mikrofonów nie będzie problemem.

Dominika Garbacka

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Bob
Bob 03.05.2019, 20:14
Ale news. Mam jeszcze ciekawszy. Przewodniczący rady prosi wójta o dodatkowa rolke papieru toaletowego bo radni często chodzą za potrzeba. Wójt oczywiście zgadza się.
Radny
Radny 03.05.2019, 19:20
Obydwa i tak wezmie Adamczyk z Mazurow

Pozostałe