GMINA RANIŻÓW. Przy stole przeznaczonym dla gospodarzy miejscowości pojawili się podczas ostatnich obrad nowi sołtysi

  • 04.05.2019, 14:30
  • Dominika Garbacka

Podziel się:

Oceń:

GMINA RANIŻÓW. Przy stole przeznaczonym dla gospodarzy miejscowości pojawili się podczas ostatnich obrad nowi sołtysi
Oprócz gratulacji i podziękowań, padły też pierwsze prośby.

Nowych sołtysów: Andrzeja Burka i Janusza Grochalę przywitał już na początku sesji Jan Puzio, przewodniczący Rady Gminy Raniżów. 

 - W związku z wyborami sołtysów, które odbyły się w naszej gminie w kwietniu, wszystkim panom sołtysom, zarówno nowym, jak i starym, chcę pogratulować zaufania, którym zostaliście obdarzeni przez mieszkańców swoich sołectw. Wprawdzie wybory odbyły się tylko w trzech miejscowościach, bo w pozostałych nie było konkurencji, ale to też jest oczywiście forma zaufania mieszkańców - zaznaczył szef rady. 

- Życzę panom owocnej pracy na rzecz waszych sołectw, dobrej współpracy z wójtem i radą gminy - powiedział. Puzio i zadeklarował ze strony rady gminy współpracę i wsparcie dla pomysłów i inicjatyw sołtysów. - Zachęcam, aby jak najczęściej zabierać głos i przedstawiać te sprawy istotne dla waszych mieszkańców i sołectw - dodał.

Przewodniczący rady gminy podziękował przy okazji Annie Raczek i Kazimierzowi Mikołajczykowi, którzy zakończyli kadencję sołtysów w swoich miejscowościach.

 Gratulacje z okazji wyborów nowych  sołtysów złożył również wójt gminy. - Serdeczne podziękowanie również dla tych, którzy kończą bieg na ten moment, za wkład pracy i za wspólną pracę - powiedział Władysław Grądziel. -  Życzyłbym sobie, aby nowi sołtysi z nową siłą,  świeżością i radością nieśli to dzieło poprzednich sołtysów dalej i żeby dla dobra społecznego powstawały nowe zadania, oczywiście podług możliwości budżetowych gminy - podkreślił włodarz.

Głos zabrał również  Andrzej Burek, nowo wybrany sołtys Posuch. - Dziękuję bardzo za takie miłe powitanie. Myślę, że zawsze jest tak fajnie. Ja też mam prośby i nasza miejscowość ma duże potrzeby. Pan wójt wie, jakie rzeczy są nam potrzebne - powiedział gospodarz Posuch i dodał: - Myślę, że przez te cztery lata uda się te rzeczy porobić. Dziękuję i liczę na miłą współpracę.

Dominika Garbacka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe