W Cmolasie trwa rozbudowa drogi biegnącej wzdłuż krajowej "dziewiątki"

  • 06.05.2019, 12:47
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

W Cmolasie trwa rozbudowa drogi biegnącej wzdłuż krajowej "dziewiątki" Fot. B. Posłuszny
Wjazd na ulicę znajduje się obok zakładu Makro. Dojechać nią można do sklepu spożywczego, ale niestety droga się urywa i kończy na posesji jednego z mieszkańców Cmolasu.

Gmina wyszła z inicjatywą rozbudowy drogi i jej dokończenia. Dlatego skontaktowała się z właścicielem działki.

Gmina weszłą w posiadanie części działki. Powstaje na niej drogę, która będzie krzyżowała się z drogą biegnącą obok urzędu gminy. Właściciel oddanego terenu przejał część innej powierzchni należącej do gminy Cmolas. Tym sposobem żadna ze stron nie pozostaje stratna.

Jak się dowiadujemy, właściciel, który chce zamienić się częścią działki z gminą Cmolas, mieszka aktualnie w Stanach Zjednoczonych. Gmina jednak skontaktowała się z nim i ustaliła zamianę. Więcej informacji już niebawem.

Bartosz Posłuszny

Zdjęcia (1)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Ja
Ja 08.05.2019, 05:32
I. OK. Potrzebna droga

Pozostałe