Dni Kolbuszowej. Już 8 i 9 czerwca na scenie przy Fregacie kolbuszowskiej publiczności zaprezentują się liczne gwiazdy

  • 08.05.2019, 06:30
  • Anna Pocałuń

Podziel się:

Oceń:

Dni Kolbuszowej. Już 8 i 9 czerwca na scenie przy Fregacie kolbuszowskiej publiczności zaprezentują się liczne gwiazdy
Wielkimi krokami zniżają się Dni Kolbuszowej. Dla małych mieszkańców przygotowane zostały konkursy z nagrodami, a dla tych większych muzyczne atrakcje.

W programie tradycyjnie odbędzie się rajd samochodowy o puchar burmistrza. W sobotę od godz. 17 nastąpi prezentacja z placówek szkolnych i grup z Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej. Tuż przed godz. 19 wystąpi zespół disco polo Rompey. O godz. 20 publiczność przywita zespół punkowo-rockowy Sexbomba. Na rockowo przedstawiają różne utwory muzyczne.

Zespół rozrywkowy odwiedzi Kolbuszową o godz. 21. Milano zaprezentuje swoją muzykę. - Po wszystkich występach DJ zachęci wszystkich do tańca - wyjaśnia w rozmowie z nami Wiesław Sitko, dyrektor MDK w Kolbuszowej. Organizatorzy zaproszą również na pokaz laserowy.

W niedzielę Dni Kolbuszowej rozpoczną się blokiem edukacyjno-rozrywkowym "Czym skorupka za młodu...". Przedstawione zostaną różnego rodzaju animacje. Urozmaicać czas dzieciom będą animatorzy. Zaprezentuje się zespół folklorystyczny Ziemia Kolbuszowska. Posłuchać będzie można Kapeli Jurka Wrony i zespołu ludowego Górniacy. - Będziemy chcieli przybliżyć dzieciom nasz folklor - wyjaśnia dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej. - Ważne jest, aby mieć poczucie lokalnej tożsamości - podkreśla. 

O 19 godz. w niedzielę wystąpi zespół, który w zeszłym roku debiutował. Niedługo Lasowiackie Hulaki będą obchodzić rok swojego istnienia. - Śpiewają oni muzykę folkową z użyciem nowoczesnych instrumentów. - mówi dyrektor z MDK - W ich repertuarze jest wiele piosenek, które są związane z naszą okolicą. Warto ich obejrzeć - zachęca Wiesław Sitko. O godz. 20 wystąpi wschodząca gwiazda muzyki POP, czyli Zouzy. Liderką tego zespołu jest mieszkanka Kolbuszowej. Coraz częściej o nich można usłyszeć w mediach.

Później zaprezentują się Top Girls. Mają one już na swoim koncie kilka teledysków z wielomilionowymi odsłonami. Na koniec Dni Kolbuszowej organizatorzy zaproszą na dyskotekę pod gwiazdami.

Anna Pocałuń

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Kks
Kks 09.05.2019, 13:41
Jesteście nie mozliwi.. to w Cmolasie można w rok w rok usłyszeć jakieś znane disco polo po dwa zespoły a wy chcecie nas zadowolić lokalnym badziewiem. Wstyd mi za to "miasto"
Kolbuszowiak
Kolbuszowiak 08.05.2019, 14:23
Koszmar, gdzie te czasy jak grał T Live , Acid Drinkers, Big Cyc czy inni szkoda.
Bgte
Bgte 10.05.2019, 00:07
Wiesz gdzie? Dziadki na rentach siedzą a my chcemy właśnie młodych ładnych chłopców a nie starych dziadow
Lokalny
Lokalny 08.05.2019, 08:19
Czyli znów ch..nia z resztą niczego innego nie możnabyło oczekiwać
TBG
TBG 08.05.2019, 07:26
Gwiazdy jak na wieś przystało...
Halina
Halina 08.05.2019, 07:12
Jestem lokalną patriotką i cieszy mnie to że wystąpią nasze gwiazdy z Kolbuszowej, liderka zespołu Zouzy i Lasowiackie Hulaki ze swoim liderem.Myślę że mieszkańcy Kolbuszowej , usłyszą na żywo piękną piosenkę Kolbuszowa Sentymentalnie.

Pozostałe