Gmina Cmolas. Pojawił się chętny, który chce kupić Zakład Ceramiki w Hadykówce?

  • 09.05.2019, 19:00
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Gmina Cmolas. Pojawił się chętny, który chce kupić Zakład Ceramiki w Hadykówce? Ceramika znajduje się w miejscowości Hadykówka, przy krajowej drodze nr 9.
Ceramika Hadykówka od kilku lat stoi pusta. Całość jeszcze w ubiegłym roku przejął bank ze Stalowej Woli. Niedawno pojawił się inwestor, który chce kupić przedsiębiorstwo.

Na tegorocznym spotkaniu wiejskim, które odbyło się w marcu, mieszkańcy Hadykówki dopytywali o zapomniane przedsiębiorstwo. Jak poinformował Eugeniusz Galek, wójt gminy Cmolas, który również pojawił się na zebraniu, obecnie jest nowy chętny, z którym rozmowy przeprowadza bank, jako właściciel. Według rozeznania interesuje go wznowienie produkcji wyrobów ceramicznych.

Co na to aktualny właściciel Ceramiki Hadykówka? Nadsański Bank Spółdzielczy w Stalowej Woli nie udzielił nam szczegółowych informacji na temat sprzedaży.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, zgłosiło się nie jeden, a kilku oferentów chcących kupić nieruchomość od banku. Do tematu wrócimy.


Więcej w aktualnym numerze Korso.

Bartosz Posłuszny

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
????
???? 23.06.2019, 15:00
Weźmie w łapę i pójdzie w p... u
ciekawy
ciekawy 14.05.2019, 18:03
Spółka skarbu Państwa przejmie zakład ?
pracownik
pracownik 09.05.2019, 21:32
ciekawe ile teraz ktos wezmnie w lape bo bez tego sie nie da

Pozostałe