Szkoła w Kolbuszowej Dolnej na 23. miejscu w konkursie Podwórko Talentów Nivea. Oddaj swój głos, aby mieli szansę na wygraną

  • 13.05.2019, 07:59
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Szkoła w Kolbuszowej Dolnej na 23. miejscu w konkursie Podwórko Talentów Nivea. Oddaj swój głos, aby mieli szansę na wygraną Fot. podworko.nivea.pl Nivea już po raz 5. buduje wyjątkowe podwórka w całej Polsce. Do tej pory powstało 120 takich obiektów.
Zespół Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej bierze udział w plebiscycie Podwórko Nivea. Jest to szansa na powstanie niecodziennego placu zabaw, który kształtuje sprawność, wiedzę i wyobraźnię dzieci. Aktualnie Szkoła Specjalna w Kolbuszowej Dolnej ma aktualnie prawie 4,5 tys. głosów.
Zespół Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej bierze udział w plebiscycie Podwórko Nivea. Jest to szansa na powstanie niecodziennego placu zabaw, który kształtuje sprawność, wiedzę i wyobraźnię dzieci.

Aby pomóc, wystarczy zalogować się TUTAJ i codziennie oddawać swój głos na Szkołę Specjalną w Kolbuszowej Dolnej.

Do oddania głosu zachęca społeczność placówki. Nauczyciele wspólnie z uczniami nagrali filmik. Głosować można codziennie do 20 czerwca. 

- Gdyby każdy codziennie oddał swój głos, to mielibyśmy szansę - pisze i zachęca jedna z naszych Czytelniczek.

Bartosz Posłuszny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe