Siedmiu seniorów z gminy Dzikowiec postanowiło pójść z duchem czasu i wzięli oni udział w projekcie "E-Senior"

  • 15.05.2019, 15:30
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Siedmiu seniorów z gminy Dzikowiec postanowiło pójść z duchem czasu i wzięli oni udział w projekcie "E-Senior" Fot. SCK Dzikowiec Projekt jest szansą dla seniorów na zdobycie wiedzy i umiejętności m.in. w zakresie obsługi komputera.
Gmina Dzikowiec uczestniczy w projekcie "Podkarpacki E-Senior". Projekt dofinansowany jest z Unii Europejskiej.

Jego celem jest nabycie i utrwalenie kompetencji cyfrowych przez 1,6 tys. osób, w tym osób niepełnosprawnych powyżej 65. roku życia, z wybranych 73 gmin województwa podkarpackiego. 

- W wyniku rekrutacji w Dzikowcu powstała siedmioosobowa grupa - informuje Bogumiła Kosiorowska, dyrektor centrum kultury. - Zajęcia odbywają się w każdy wtorek w nowej siedzibie Samorządowego Centrum Kultury w Dzikowcu (w dworku Błotnickich - przyp.red.) - dodaje szefowa placówki.

Seniorzy mają zaplanowane 15 czterogodzinnych spotkań. Jak nadmienia Bogumiła Kosiorowska, możliwe, że w przyszłości realizowane będą podobne projekty.

Bartosz Posłuszny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe