Kolejny krok w stronę Via Carpatia. Droga S19 pomiędzy Jasionką a Sokołowem Małopolskim będzie drogą dwujezdniową

  • 16.05.2019, 14:30
  • MW
Podziel się:
Oceń:
Kolejny krok w stronę Via Carpatia. Droga S19 pomiędzy Jasionką a Sokołowem Małopolskim będzie drogą dwujezdniową
Droga S19 pomiędzy Jasionką a Sokołowem Małopolskim będzie drogą dwujezdniową na zasadzie 2+2 - powiedział poseł do Parlamentu Europejskiego Tomasz Poręba w czasie uroczystości podpisania umowy. w Stobiernej, na MOP-ie przy drodze ekspresowej S19.

Via Carpatia jest lokomotywą rozwoju Podkarpacia. To strategiczny dla rozwoju Podkarpacia szlak drogowy. Przebiegająca przez Podkarpacie droga S-19 połączy kraje Morza Bałtyckiego z południową częścią Europy. Powstanie tej drogi napędzi rozwój Podkarpacia – mówił na uroczystości członek zarządu województwa Stanisław Kruczek.

Rozbudowa odcinka S19 Sokołów Młp. Północ – Jasionka zakłada budowę odcinka długości 15 km. Termin opracowania dokumentacji to 18 miesięcy, a będzie ona kosztować niespełna 3 mln złotych.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe