Kolbuszowa. Policjanci kontrolowali sklepy z alkoholem na ul. Janka Bytnara

  • 17.05.2019, 13:18 (aktualizacja 17.05.2019, 13:24)
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Kolbuszowa. Policjanci kontrolowali sklepy z alkoholem na ul. Janka Bytnara Fot. KPP Kolbuszowa
Dzielnicowy asp.szt. Krzysztof Woja wspólnie z przedstawicielami Urzędu Gminy oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kolbuszowej kontrolowali wczoraj (czwartek, 16 maja) punkty sprzedaży alkoholu znajdujące się w rejonie szkoły przy ul. Janka Bytnara w Kolbuszowej. Kontrola była wynikiem wniosków przekazanych przez mieszkańców ulicy na debacie społecznej.

W trakcie kontroli sprawdzano m.in. zgodność sprzedawanego alkoholu z przyznaną koncesją a także przestrzeganie obowiązujących w tym zakresie przepisów, a także ustawą o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych.

- Kontrola jest odpowiedzią na jeden z wniosków zgłoszonych przez mieszkańców ulicy Janka Bytnara podczas debaty społecznej, która była organizowana 7 marca w Zespole Szkół Technicznych w Kolbuszowej, poświęconej problematyce zaśmiecania tej ulicy - relacjonuje podkom Jolanta Skubisz - Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej. - Jak ustalono, w trakcie kontroli dwóch punktów nie stwierdzono nieprawidłowości - dodaje rzecznik.

Bartosz Posłuszny

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
blados
blados 19.05.2019, 04:19
Vooov - niesamowite!!!!

Pozostałe