Radny wraca do tematu wprowadzenia płatnej strefy parkowania w centrum miasta

  • 18.05.2019, 10:30
  • Anna Pocałuń

Podziel się:

Oceń:

Radny wraca do tematu wprowadzenia płatnej strefy parkowania w centrum miasta Fot. Archiwum Korso
W swoim piśmie skierowanym do burmistrza Zuby Michał Karkut przypomina o zorganizowanym w połowie lutego spotkaniu przedsiębiorców, jak i pozostałych zainteresowanych w sprawie parkingu.

- Po to jest to spotkanie, aby wysłuchać sugestii mieszkańców na ten temat - mówiła podczas konsultacji Elżbieta Lis, kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej i Budownictwa UM w Kolbuszowej. Rozważano wtedy opcję m.in. parkometrów i szlabanów.

Jak podkreślił w swoim piśmie radny Michał Karkut, debata dała nadzieję na szybkie rozwiązanie problemu. Samorządowiec nie rozumie, dlaczego przez tyle czasu nie ma żadnych propozycji rozwiązań w tej kwestii ani też debaty na ten temat. 

- W związku z wyjątkową opieszałością działania urzędu w tej sprawie wnioskuję o przedstawienie propozycji zmian na najbliższym posiedzeniu rady - napisał Karkut. Chciałby on także, aby wśród radnych wywołała się dyskusja w kwestiach budowy nowych miejsc parkingowych.

Anna Pocałuń

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Precz z lewactwem
Precz z lewactwem 19.05.2019, 09:36
Michał zna się na wszystkim, ciekawe jak przy istniejącej organizacji ruchu na rynku zapewni płynność ruchu wokół rynku jeśli postawić chce szlabany albo zatrudni parkingowych sprawdzających czy za szybą leży wykupiony w parkomacie bilecik ?
Ciekawe że kiedy była tzw rewitalizacja rynku taki tuz intelektu nie pomyślał że kiedyś może być potrzebna strefa płatnego parkowania.
Niech już lepiej pali świeczki dla Adamowicza.
Patafian
Patafian 18.05.2019, 10:43
Płatna strefa powinna byc... i parking tylko dla klientów, ale w godzinach 8-17 , potem i na weekendzie za darmo... bo problemem są kierowcy, którzy zostawiają auto na cały dzień... i sami wiemy ile okrążeń czasem trzeba zrobić żeby w końcu zaparkować...

Pozostałe