Mała obwodnica Kolbuszowej i Weryni. Zobaczcie zdjęcia i wideo z placu budowy

  • 20.05.2019, 13:46 (aktualizacja 21.05.2019, 10:36)
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Mała obwodnica Kolbuszowej i Weryni. Zobaczcie zdjęcia i wideo z placu budowy Fot. B. Posłuszny
Trwają intensywne prace na budowie nowej drogi wojewódzkiej. Powstaje duży wiadukt nad torowiskiem oraz już firma zaczęła wylewać asfalt. Po raz kolejny udaliśmy się na trwającą budowę, aby sprawdzić postęp prac.

Mała obwodnica Kolbuszowej i Weryni ma mieć długość 6,5 km. Od strony Kolbuszowej rozpoczynać się ma na rondzie na ul. Tarnobrzeskiej. Biec ma w głąb pól Kolbuszowej i Kolbuszowej Dolnej. Nad torami ma powstać wiadukt, następnie w Zarębkach znajdować ma się rondo, ponieważ obwodnica przetnie drogę powiatową. Kolejną ważną budową ma być kładka dla dzikich zwierząt w Weryni. Ma ona powstać nad rzeką i znajdować się pod drogą.

W Dzikowcu droga złączy się z drogą wojewódzką. Co ważne, nastąpi tam zmiana pierwszeństwa ruchu. Po otwarciu małej obwodnicy będzie ona drogą główną.

Więcej informacji w najbliższym numerze Korso.

loadingŁaduję odtwarzacz...
Już wkrótce więcej zdjęć i filmików z placu budowy.
Bartosz Posłuszny

Zdjęcia (8)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe