Debata europejska AWR Korso w Mielcu. Kandydaci do PE przekonywali do swojego programu [FOTO, VIDEO]

  • 17.05.2019, 22:54 (aktualizacja 23.05.2019, 08:58)
  • SzB. / AŁ / MW

Podziel się:

Oceń:

Debata europejska AWR Korso w Mielcu. Kandydaci do PE przekonywali do swojego programu [FOTO, VIDEO] Fot. AŁ Na auli WSGiZ stawiła się piątka kandydatów, którzy reprezentowali komitety wyborcze z największym poparciem wyborczym.
Przedstawiciele najpopularniejszych komitetów wyborczych rozmawiali w Mielcu na temat Unii Europejskiej. Debatę wyborczą zorganizowała redakcja Tygodnika Korso i portalu Korso.pl, a także studenci Wyższej Szkoły Gospodarki i Zarządzania w Mielcu.

Do debaty w Mielcu przystąpili: Marcin Jurzysta (KW Wiosna Roberta Biedronia), Ewelina Nycz (KW Kukiz'15), Piotr Pilch (KW PiS), Krystyna Skowrońska (KW KE PO, PSL, SLD, N., Zieloni) i Andrzej Zapałowski (KW Konfederacja Korwin, Braun, Liroy i Narodowcy).

Kandydaci udzielali odpowiedzi na pytania przygotowane przed dziennikarzy Korso i studentów WSGiZ. Pytania zadawali sami uczestnicy, a także osoby z publiczności. 

Wydarzenie zorganizowała Redakcja Tygodnika Korso, portalu Korso.pl, a także Samorząd studentów WSGiZ w Mielcu. Dziękujemy za wsparcie firmie "Lajwy z Mielca", a także kwiaciarni p. Wolskiej z osiedla Lotników w Mielcu. 

Była to jedna z pierwszych debat wyborczych zorganizowanych w regionie. 

ZOBACZ VIDEO:

 

SzB. / AŁ / MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe