Radny Dorian Pik sugeruje burmistrzowi na co powinny zostać przeznaczone pieniądze z budżetu

  • 01.06.2019, 12:00
  • Anna Pocałuń

Podziel się:

Oceń:

Radny Dorian Pik sugeruje burmistrzowi na co powinny zostać przeznaczone pieniądze z budżetu Fot. A. Pocałuń
Jak uzasadnia, przedmiot jego interpelacji jest ważny dla mieszkańców, którzy czekają już od kilkunastu lat na poprawę zaniedbań ze strony gminy.

Dorian Pik zwrócił się z prośbą do burmistrza Jana Zuby o wykonanie kompleksowego remontu z wyłożeniem dywanika asfaltowego na ul. Witosa. Chodzi o odcinek od ul. Piłsudskiego do ul. Rataja. Samorządowiec sugeruje, aby zadbać o pieniądze z budżetu, które można byłoby w kolejnych latach przeznaczyć na tę właśnie inwestycję.

Pik podkreśla, że doskonale zna możliwości finansowe gminy, jednak w jego uwadze modernizacja Witosa powinna być priorytetem. Jak zaznacza radny z Kolbuszowej, stan tej drogi, niezmiennie od kilkudziesięciu lat, jest katastrofalny. 

Z interpelacji przesłanej do władz miasta dowiadujemy się, że radny Pik współczuje mieszkańcom, którzy oczekują naprawy zaniedbań ze strony gminy. Tym samym gwarantuje on, że będzie popierał każdą z decyzji gminy, która przyczyni się do polepszenia warunków na drodze na ul. Witosa.

Anna Pocałuń

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
kanalizacja czeka
kanalizacja czeka 03.06.2019, 18:28
wydać na festyny , spinacze, i inne wygłupy

Pozostałe