Dzieciaki z "Jedynki" na małej lekcji przyrody w kolbuszowskim ogrodzie działkowym |ZDJĘCIA|

  • 05.06.2019, 15:00
  • Anna Pocałuń

Podziel się:

Oceń:

Dzieciaki z "Jedynki" na małej lekcji przyrody w kolbuszowskim ogrodzie działkowym |ZDJĘCIA| Fot. Prefabet
We wtorek, 4 czerwca, Rodzinny Ogród Działkowy „Prefabet” odwiedziła grupa dzieci z klasy 1a.

Zbiórka całej klasy pod bramą ogrodu zaczęła się już przed godziną 8 rano. Dzieci w ramach swoich lekcji przyrody, wczesnym rankiem przyjechały prosto na teren Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Prefabet” na którym Zarząd ROD wraz ze wsparciem Rady Rodziców i wychowawcy klasy, przygotował dla małych ogrodników wiele ciekawych zajęć.

W związku z deszczowym i chłodnym początkiem wiosny, dzieci w kwietniu posadziły w doniczkach swoje warzywa, które przez cały okres wzrostu doglądali w  klasowym kąciku przyrody. Teraz nadszedł czas na przesadzenie sadzonek do gruntu.

- Podczas wtorkowych zajęć dzieci ochoczo pod okiem działkowiczów sadzili przyniesione warzywa i pielęgnowali już wcześniej zasadzone przez działkowiczów warzywa i owoce - przypomina Andrzej Chmielowski z Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Prefabet”
Po zakończeniu lekcji przyrody wszyscy z rzucili się w wir zabawy, odpoczynku i przygotowanego poczęstunku wraz z tradycyjną już kiełbaską z grilla.

Anna Pocałuń

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe