KOLBUSZOWA. Od poniedziałku tymi ulicami nie pojedziesz

  • 07.06.2019, 15:02
  • Anna Pocałuń

Podziel się:

Oceń:

KOLBUSZOWA. Od poniedziałku tymi ulicami nie pojedziesz UM Kolbuszowa
Powodem wyłączenia ulic z ruchu będzie rozpoczęcie robót odtworzeniowych nawierzchni asfaltowej. Wjazd na te nie będzie możliwy.

Zamknięcie ulic Słowackiego i Kazimierza Wielkiego/

Urząd Miasta Kolbuszowa informuje o czasowym zamknięciu ulic Słowackiego i Kazimierza Wielkiego od poniedziałku 10 czerwca godz. 8:00 do czwartku 13 czerwca godz. 20:00.

Powodem wyłączenia ulic z ruchu będzie rozpoczęcie robót odtworzeniowych nawierzchni asfaltowej. Wjazd na w/w ulice nie będzie możliwy.

Jednocześnie urząd informuje, że w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych, przedmiotowe prace zostaną przesunięte na inny termin.

Anna Pocałuń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe